Royal Halı'da Sigorta Var Ama Muhatap Yok.

Tarık E. |

1 ay kadar önce aldığım halı jelatini açarken overlok kısmından yırtıldı. Halı aldığım bayii halının sigortalı olduğunu ve aktivasyon numarasıyla çağrı merkezini aradığımda çözümleneceğini söyledi. Ancak defalarca aramama rağmen sürekli reklam müziği dinledim. Sözde küçükçekmece müşteri temsilcisini arıyorum, onlarda müdahale edemiyormuş. Fabrikayı arıyorum çözüm olur diye yine Küçükçekmece çıkıyor. Royal Halı kapı duvar misali.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarık E.
  09 Haziran
  18:00

  benim şikayetim öncelikle halıdan değil,ulaşamadığım sigorta şirketinden,ben halı overlok kısmı açık çıktı demedim,açarken ben yırttım.siz önce müşterinizle konuşarak diyaloğa geçmeyi denerseniz,müşteri memnuniyetinin ne olduğunu o zaman anlayacaksınız.

 • 04 Haziran
  12:33

  Değerli Müşterimiz;

  ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız,

  ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz

  Halılarımız üretimden kaynaklanan hatalar için 2 yıl garantilidir. Overlok açılması sigorta kapsamında değil garanti kapsamında fabrikaya gelmelidir. Lütfen halızını faturanız ile birlikte satış noktanıza bırakınız. Fabrikamıza göndereceğiniz halılarınız kalite kontrol departmanı tarafından incelenip gereği neyse yapıldıktan sonra aldığınız satış noktasına gönderilecektir.

  Bilgilerinize
  İyi günler dileriz..