22 Kasım 2013

Royal Halı'dan Hatalı Ürün Geliyor!

Avcılar satış bayiniz Ferhatlar Halı'dan aldığımız halılar yanlış gelmiştir, şubeniz değişmiştir. 2. kez gelen aynı metrekare olarak gelen halınız biri diğerinden 2 cm uzun gelmiştir ve ayrıca kat izi bulunmaktadır. Halıları şubenize bizzat biz götürdüğümüz halde bunun bir hata olmadığını değişim hakkımızın dolduğunu belirttiler.


Oysaki ilk gelen halılar kendi hatalarından dolayı yanlış gelmiştir. 2. kez gelen halıda bariz 2 halı arasında fark ve alt atık bulunmaktadır. Biz para iadesi gibi bir seçenek ile personel yaklaşmadığımız halde çok kaba bir tavırla asla değişilmeyeceğini söylediler. Halıların değişimi için gerekli işlemlerin yapılmasını rica ederiz. Lütfen geri dönüş bekliyoruz.

Feyza 263 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi22 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak gerekli yönlendirme sağlanmıştır. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön