01 Kasım 2013

Royal Halı'dan Aldığım Halının Kaymaz Özelliği Yok!

Antalya Temirhan Halıcılıktan (Şarampol) Royal Halı firmasına ait RUMBA serisi kaymaz taban antibakteriyel 4 parça halı aldım ancak gelen halıların kaymaz taban özelliği yoktu. Bunu bildirdiğimde bana söyledikleri "halının altına halı kaydırmaz yapıştırın" oldu.

Bende bu halılara ben bu özelliği için bir dünya para ödedim garanti kapsamına alarak halıların tadilatını istedim ancak Temirhan halıcılık tarafından garantiye gönderildiği iddaa edilen halılarım 3 aydır elime ulaşmamıştır. Fabrikayı ve aracı firmaları aramama rağmen kimse ilgilenmiyor.

Nur 492 Okunma

Cevaplar

 • Nur08 Kasım 2013

  Sayın Yetkili sizden cevap bekliyorum faturasız ve şikayet nedeni bildirilmediğini iddia ettiğiniz halıyı nasıl bir ay fabrikanızda bekletiyorsunuz.

 • Nur07 Kasım 2013

  Sayın Yetkili O zaman siz nasıl faturasız ve arızası bildirilmeyen bir halıyı kabul ederek fabrikanızda 1 ay alıkoyuyorsunuz.

 • Royal Halı Temsilcisi07 Kasım 2013

  Merhaba halılarınız fabrikaya faturasız olarak ve şikayet nedeni belirtilmeden gönderimi sağlanmıştır. Bilginize, İyi Günler Dileriz

 • Nur07 Kasım 2013

  Sayın Yetkili 7 Kasım 2013 itibari ile halılarım elime ulaşmıştır.Ancak gönderdiğiniz raporda halılarımdaki arızanın giderilmediğini görüyorum. Benim halılarım faturalı ve aldığım bayiye halıların arkasında yazan antislip (kaymaz) taban özelliğinin olmadığınıda belirttim. Size soruyorum Royal RUMBA serisi halılarınızdaki bu arızayı nasıl görmezden gelebiliyorsunuz.

 • Nur06 Kasım 2013

  Sayın Yetkili ben halılarımı Temirhan Halıcılığa AĞUSTOS ayında teslim ettim. Temirhan Halıcılık teslim ettiğimin ertesi günü halıları gönderdiklerini iddia ediyor. Egeserden Burak beyle görüştüm ellerine ulaştıktan sonra 3 gun içinde fabrikaya gönderildiği idddia ediyor. Fakat tarih 6 Kasım oldu halılarım bana hala teslim edilmedi. Bayilerinizle veya satış noktalarızla aranızdaki iletişimsizliğin cezasını müşteri olarak biz çekiyoruz. Royal olarak sizin bayinize yada satış noktanıza müşteri garanti kapsamındaki halıyı teslim ettikten ... gün yada süre içerisinde fabrikaya iletilmeli diye detline süre vermeniz uyulmadığı takdirde bir yaptırımınız olması gerekmezmi. Ayrıca Sizinde halıyı fabrikada tadilat sürenizi buna göre ayarlamanız gerekmezmi

 • Royal Halı Temsilcisi05 Kasım 2013

  Merhaba halılarınız fabrikaya faturasız olarak ve şikayet nedeni belirtilmeden gönderimi sağlanmıştır. 01.10.2013 tarihinde gelmiştir. 31.10.2013 te fabrikadan çıkmıştır. Bölge Bayisi Egesere satış noktanıza ulaşıp almış olduğu bilgiyi tarafınıza iletmeli. Bilginize, İyi Günler Dileriz.

 • Nur05 Kasım 2013

  Sayın yetkili halılarım Gaziantepten 3 ayda Egeser halıcılığa gelmiş, bugun sabah Egeser halıcılığı aradığımda Gülden hanım halılarımın kargolandığını söylüyor. Arkasından hangi kargo şirketi ile gönderildiğini sormak için aradığımda başka bir çalışan çıkıyor ve halılarımın henüz kargolanmadığını söylüyor. Nasıl bir çalışma anlayışınız var sizin.

 • Nur04 Kasım 2013

  Ben Egeseri 3 aydır arıyorum ama sürekli erteleniyorum. Gaziantepten tırın yola cıkmadığı söyleniyor. Kargo denilen birşey var. Üstelik halılarım 5705A 2 tane 80*300 ve 5705A 2 tane 80*150

 • Royal Halı Temsilcisi01 Kasım 2013

  Merhaba; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak Egeser Bölge bayisi Haydar Bey yada Onur Beyden bilgi alabilirsiniz. Halınız Rumba 5705A 2 tane 80x300 2 tane 1,5 irtibat telefonu: 0232 281 40 21 İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön