18 Ocak 2017 #7553461

Royal Halı Sigortalı Halıma Değişim Yapılmadı!

Sigortalı olarak satın aldığım halım, hasar gördüğü için firma tarafından SMS ile bildirilen evraklar ile birlikte, belirtilen süre içerisinde değişim talebi başvurumu yapmış olmama rağmen gerekçesiz olarak ret edilmiştir. İstenilen evraklar, kimlik fotokopisi, satış fişi ve hasar beyanıdır. Hasar beyanı ise tamamen firmanın bana SMS ile bildirdiği gereklilikleri içerecek şekilde hazırlanmıştır.


Sigortalı adı altında yüksek fiyatla halı satıp, istedikleri tüm belgeleri eksiksiz ve zamanında sunmama rağmen halı değişimini gerekçesiz olarak ret eden Royal Halı'dan şikayetçiyim. Royal Halı için olan talebim ile ilgili P*** C*** Halı'dan da SMS aldım. Dolayısıyla bağlantıları nedeniyle şikayetim P*** C*** Halı için de geçerlidir.

İlknur 2.654 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi18 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. İyi Günler Dileriz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön