17 Nisan 2013 #1748122

Royal Halı Sigorta İlgilenmiyor!

Sigortalı olduğu için royal halıyı tercih ederek yeni düzdüğümüz evimizin halılarının hepsini royal halıdan aldık. meşhur halısı olan pöem serisinden; çocuklar duymasında ki halıyı çok beğenerek aldım. fakat halı sürekli ip çıkarıyor. satın aldığımız yer bir şey olmaz dediler ama hala ip çıkıyor. boşluklar oluşmaya başladı halı da ve çay döküldü leke tutmaz denilen halı leke tutmaya başladı.


Daha sonra asos serisinden leopar halıyı da mutfak ve aralara aldık halının arasında ki simli bölüm kabarmaya başladı tek bir tanesinde ve bu hali tüyleri çok ezilmiş gibi görünüyor ve ayrıca 7 aylık bu halıların hepsi. aldığım yere söyledim 2-3 ay önce hala gelecekler bekliyoruz sigorta bitmeden gelirler inş.

Sibel 317 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi19 Nisan 2013

    Merhaba konu ile ilgili izlemeniz gereken süreç yukarıda belirtilmiştir.Fatura fotokopisiyle beraber halınızı bayinize bırakmalısınız garanti kapsamında incelemeye gelecektir.Gereği neyse yapıldıktan sonra bayiniz tarafınıza bilgisini verecek. İyi Günler Dileriz.

  • Sibel19 Nisan 2013

    Bu mesaj kayıttan sanırım. Halının ip çıkarması hakkında ne düşünüyorsunuz. Halı da boşluklar oluşmaya basladi.

  • Royal Halı Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak sigorta kullanıcı hatalarını kapsamaktadır.Lekeli halınız poem için 0 212 494 51 41 sigortha hattını aramanız gerekmekte.Kabarma olan halınız ise fatura fotokopisiyle beraber halınızı bayinize bırakmalısınız garanti kapsamında incelemeye gelecektir.Gereği neyse yapıldıktan sonra bayiniz tarafınıza bilgisini verecek. Bilgilerinize Sunar, İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön