22 Nisan 2013 #1757862

Royal Halı Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Şikayetim sonucunda Royal Halı incelenmesi için halımı benden tekrar aldı fakat 2 ay geçmesine rağmen Royal Halı'dan hiçbir ses yok. Müşteri temsilcisine ulaşılamıyor. Bir halı 2 ay boyunca incelenmez mi? Halının kullanıcı hatasından kaynaklı tüy döktüğünü söylemeye devam edecekler büyük ihtimalle. Müşteri memnuniyeti sıfır bir firma..

Ali 111 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi27 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak halınız fabrika tarafından iade alınmıştır.Satış noktanızdan Metin beye bilgisi aktarıldı ana bayisine hafta içi fabrika tarafından bilgisi verilecektir. Bilgilerinize Sunar, İyi Günler Dileriz.

  • Royal Halı Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak halınızdaki şikayetinizi bayi isminiz halı bilgilerinizi rica ederiz.Desen kodu ve ebatı.Vereceğiniz bilgilere istinaden tarafınıza dönüş sağlanacaktır. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön