03 Şubat 2014 #2273200

Royal Halı Leke Tutuyor

Royal Halı Konya kule site karşısındaki mağazadan aldığım leke tutmaz diye satılan halım yıkamaya göndermeme rağmen üzerinde oluşan siyah leke çıkmadı. Garantili her koşulda iade alırız diye piyasanın iki katı fiyatında sadece garantili diye aldığım halımla iki kez giymeme rağmen satışı yapan personel askerde diye ürünle ilgilenilmeyip fabrikayı aramam istendi. Satarken ürünü şişirip soru çıkınca arkasında durmayan bir firma sorunumla acilen ilgilenilmesini istiyorum.

Ersan 378 Okunma

Cevaplar

  • Ersan04 Şubat 2014

    faturamın fotokopisi magaza tarafından ürün tesliminde tarafıma verilmedi halıyla birlikte gelen garanti belgem eleman şuan yok kaşe onda vs. denilerek imzalanmadı magazanın kayıtlarında ürünü satın aldığıma dair tüm evraklar mevcuttur konuyla alakalı magazanın tarafıma bilgi vermesini rica ederim

  • Royal Halı Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak leke tarafınızdan oluştuysa 0 212 494 51 41 sigorta merkezini aramanız gerekmektedir. Eğer leke tarafınızca oluşan bir hata değil ise faturanızın fotokopisi ile birlikte halınızı satış noktasına bırakmanız gerekmektedir. Garanti kapsamında kalite kontrole incelemeye gelecektir. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön