23 Aralık 2017
Yorum Yap
#9937301

Royal Halı Leke Tutmaz Denilen Halıya Su Bile Damlasa Leke Bırakıyor!

Royal Halı leke tutmaz denilen halıya su bile damlasa leke bırakıyor ve bir çok yöntemle silmeme rağmen çıkmıyor. Ayrıca sigorta süresi içerisinde birçok bahaneyle halım değiştirilmedi.

Huseyin 6.282 Okunma

Cevaplar

 • Huseyin25 Aralık 2017

  Ben zaten size işlem yapın halimi değiştirin demedim anlatamadım sanırım halinizdan şikayetçiyim leke tutmaz değil leke tutar dedim fiyatında 3 yıldır hiçbir düşme yok halinin bu sebeple başkalarıda yanılmasın istedim haliniz leke tutuyor inanipta almasın kimse! Saygılar...

 • Royal Halı Temsilcisi25 Aralık 2017

  Merhaba; Halının fatura tarihinden itibaren garanti süresi 2 yıl. 2 yılın içinde 1 yıl sigortalıdır. Halınıza herhangi bir işlem yapılamaz. Bilginize.

 • Huseyin25 Aralık 2017

  Mutlu hali Buca şubesinden 2014 yılında almıştım fakat her ay yikattigim için halıyı barkodu silindi yinede faturaları bulup bakayım size bildireyim

 • Royal Halı Temsilcisi25 Aralık 2017

  Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak hangi satış noktasından, hangi tarihte aldığınızı ve barkodunu tarafımıza iletmenizi rica ederiz. İyi Günler Dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler