25 Ekim 2016 #6778003

Royal Halı Leke Tutan Halı!

Royal Halı’dan almış olduğum, sigorta kapsamında bulunan (1 yıl sigortalı, 02.12.2015'te aldım.) Borneo-2464A (6m2) model halım kullanım sonucunda lekelenmiş olup leke
çıkmamaktadır (Her türlü lekeye karşı sigortalı). Royal Halı’ya müracaat ettikten sonra halının sigorta kapsamında başka bir halı ile değiştirilebileceği söylenmiştir. Royal Halı'da
yaşadığım leke çıkaramama sorununu tekrar yaşamak istemiyorum. Halı değişimini
kabul etmiyor, ödediğim 1.150 lira ücretin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Fatma 2.329 Okunma

Cevaplar

 • Fatma18 Kasım 2016

  16 Kasım 2016'da çağrı merkezleri ile görüştüm. Beni merkezden arayacaklarını söylediler. Hala bekliyorum.

 • Royal Halı Temsilcisi16 Kasım 2016

  Merhaba; Konu ile ilgili olarak 444 97 95 çağrı merkezimiz ile ile irtibata geçmenizi rica ederiz. İyi Günler Dileriz.

 • Fatma16 Kasım 2016

  16.11.2016 tarihinde Bursa Royal Halı aradı. Ellerinde Borneo-2464A (6m2) model halının olmadığı, fiyat farkı vererek başka model halı alabileceğim, aksi durumda dosyamın kapatılarak sigortanın ödemeyeceği söylendi. Üretiminin devam edeceği belli olmayan bir halı modelinde sigorta yapılıp, sonra temin edilememesi, üstüne fark istenip başka bir halıya yönlendirilmesi anlayışını hiç doğru bulmuyorum. Ben paramın tarafıma iadesini istiyorum.

 • Royal Halı Temsilcisi15 Kasım 2016

  Merhaba; Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. İyi Günler Dileriz.

 • Fatma15 Kasım 2016

  Üç hafta kadar önce halıyı almış olduğum İzmir-Manavkuyu Küçükmutlu şubesi, halı değişiminin gerçekleşebileceğini söyledi. Bunun üzerine ertesi gün mağazaya gittim. Değişimin yapılacağı Borneo 6m2 halının ellerinde olmadığı, küçük ebatlarda halıların olduğu, bu serinin üretiminin kalktığı, depolara soracaklarını, istersem fark ödeyip başka model bir halı alabileciğimi beyan ettiler. Ben halı için fark ödemek istemiyorum. Üç haftadır hala halım gelmedi. Bayii, bugün aradığımda depolardan bir yanıt gelmediğini söyledi. Yılan hikayesine dönen bu durumun derhal düzeltilmesini, üretimden kalkan halının depolarda bulunamaması halinde ise para iadesinin ivedi olarak tarafıma yapılmasını istiyorum.

 • Royal Halı Temsilcisi25 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak 444 97 95 çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Halınız sigortha kapsamın da değişime uygun ise değişim sağlanabilir. Fakat para iadesi söz konusu değildir. Bilginize, İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön