09 Mayıs 2013 #1788204

Royal Halı İki Buçuk Ayda Halı Teslim Edemedi!

Bundan İki buçuk ay önce İstanbul Alibeyköy royal halı bayisinden salonuma iki adet halı almak için gittim. Biri küçük ebatta olacaktı diğeri 200x290 ebadında olacaktı. Küçük olan halımı aldım büyük halı standart dışı olduğundan fabrikadan sipariş edildi.Bu Halılar için bayi ile sözleşme yaptım peşinat verdim.


İlk siparişin ardından 2.5 ay geçmesine rağmen halım teslim edilemedi.İstanbul ana bayi ve Gaziantep fabrikaya derdimi anlattım.Her seferinde bir hata olmuş, bu cumartesi yola çıkıyor pazartesi elinizde oyalamasıyla 2.5 ay geçirdiler. Arıyorum aynı şeyler söyleniyor. Meğer İst. Ana Bayi şubeyle kavgalıymış bu kadar zamandır bizi arada oyalıyorlarmış. Royal Halının müşterisine verdiği değer.

Özgür 101 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Şikayet; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak pazartesi halınız istanbula geliyor.Sonra bayinize teslim edilecektir. Satış noktası Rıza beyden bilgisini alabilirsiniz. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön