16 Nisan 2013 #1744164

Royal Halı Halım Teslim Edilmiyor!

Sayın yetkili 23 Mart 2013 tarihinde Ankarada bir mağazadan royal hali aldım. hali 1x3 ebatlarında natura serisinden idi. haliyi almadan önce mağaza yetkilileri halinin dokunacağını bunun için teslimatın biraz geç yapılabileceğini söylediler ve fabrikayı aradılar. fabrika ile görüşme sonrasına bana 15 gün süre verdiler hatta faturaya bile "müşteriden 15 gün süre alınmıştır. " şeklinde not düştüler.


15 günün sonunda mağazayı aradım ve fabrikadan hala halinin dokunduğuna dair bilgi aldıklarını bana ilettiler. Royal halinin kendi web sayfalarından istek formu doldurdum. cevap olarak müşteri temsilcilerimiz sizi arayacaktır diye cevap yazmışlar. aradan 1 hafta geçti cevap alamıyorum.

Emre 125 Okunma

Cevaplar

 • Royal Halı Temsilcisi29 Nisan 2013

  Emre bey henüz dokumada değil halınız naturanın başka modelleri dokumakta. Sizin halınızın dokunup bitmesi 1 ayı bulacaktır.

 • Emre29 Nisan 2013

  bugünden itibaren mi 1 ay daha süre istiosunuz yoksa sipariş tarihinden itibaren mi 1 ay? eğer bugünden itibaren 1 ay kastediyorsanız siz dükkanı kapatıp gidin bence

 • Royal Halı Temsilcisi29 Nisan 2013

  Merhaba Emre Bey; Halınız Natura 100x300 2803K bu halının termini ortalama 1 ayı bulacaktır. Satış noktanızdan Mehtap hanımla gerekli görüşmeler sağlandı ana bayisinden almış olduğu bilgi 15 gün fakat dokumalar model ve ebat sıralamasına göre ilerlendiği için süreçte isterseniz farklı modellerimize de bakabilirsiniz sizin sipariş vermiş olduğunuz üretim planında mevcut fakat biraz zaman alıcaktır. Bilgilerinize Sunar, İyi Günler Dileriz.

 • Emre29 Nisan 2013

  diyorsunuz ki stoklarda yok, ben stoklarda olmadığını biloyum zaten alırken de söylenmişti ama 15 gün içinde dokunacağını ve tarafıma iletileceği söylenmişsti. ben hala elime ulaşmayan ürünün hesabını soruyrum. bana bilmediğim bir şey söyleyin.

 • Emre24 Nisan 2013

  bir çözüm üretecekmisiniz yoksa beklemeye devam mı edeceğiz?

 • Emre18 Nisan 2013

  reklamlarınızı gören de kurumsal ve büyük bir firma sanır sizi. yazık...

 • Royal Halı Temsilcisi16 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak ürün stoklarımızda mevcut olmayıp dokuma planında mevcuttur. Terminiyle ilgili satış noktanız ana bayisinden bilgisini alabilir. Saygılarımızla İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön