01 Nisan 2013 #1716911

Royal Halı Halılarımı Teslim Etmiyor!

14.02.2013 tarihinde Royal Halı satıcısı Bursa Halış Halıdan 4 adet halı siparişi verdim. Aynı akşam Satış Temsilcisi evimize gelerek halıları gösterdi ve ertesi gün sipariş ettiğimiz halıları teslim edeceği sözünü vererek 500 TL kapora almak suretiyle gitti. Daha sonra halıların depoda olmadığını 10 gün sonra geleceğini ifade etti.


Bugüne kadar çeşitli kereler yanlış halılar getirildi. Bölge müdürlüğünden aradıklarını söyleyenler defalarca birer hafta zaman istedi. Halılarınız üretiliyor dendi. Yeminler edildi sözler verildi. Sonuç olarak bu gün sipariş ve kapora vereli 44. gün ve ne halılar var ortada ne de telefonlarımıza çıkan.

Olcayto 126 Okunma

Cevaplar

 • Royal Halı Temsilcisi11 Nisan 2013

  Merhaba konuyla ilgili olarak halı temininiz yapılmış olup bayinizle görüşmenizi riva ederiz.

 • Olcayto10 Nisan 2013

  Bu gün itibariyle 55. gündeyiz. Halılarım teslim edilmediği gibi ne arayan var, ne mahçup olan, ne de özür dileyen. Bu nasıl ticaret anlayışı? Nasıl firma idaresi?

 • Olcayto01 Nisan 2013

  Firma müşteri temsilcisi beni arayarak halının 10 gün içinde üretileceğini söyledi. Bu ancak bizim ülkemizde olur. Katalogtaki halı, evinizde size gösterilen halı, 10 gün sonra üretilecekmiş. Bu kaçıncı 10 gün. Kaçıncı söz. Sonuç? Maduriyete devam. Paranla rezil olmak bu olsa gerek. Eğer getirlerse 55 günde teslim. O da getirirlerse. Duy da inanma. Artık hukuki yollara başvuracağım.

 • Royal Halı Temsilcisi01 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak bayiniz Serkan bey ile görüşülmüş olup en kısa sürede şikayetiniz giderilecektir.Satış noktanıza gerekli bilgi paylaşımı yapılmış bayinizden bilgi alabilirsiniz. Bilgilerinize Sunar, İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön