20 Ocak 2014 #2245274

Royal Halı Düşük Kalitede Ürün Sattı

"23. 02. 2013 tarihinde sigortalı olduğunu söyledikleri ve övgüyle bahsettikleri için aldığım Royal Halı'ların kalitesi hiç de anlatıldığı gibi değilmiş. Kullanmaya başlayalı 1 ay olmadan üzerine duran 10 yıllık masamın boyasını, yine 10 yıllık zigon ve orta sehbamın rengini emdi. " diyerek 19 haziran 2013 tarihinde halıyı aldığım yere iade etmemi gerekenlerin yapılacağını belirten 1 mail attılar.


Hala ne ilgilenen ve de mağduriyetimi gideren bir temas olmadı. Anladığım kadarıyla sigorta süresinin bitmesini sağlamak için yaptıkları oyalama politikasıymış. Çünkü 1 sene dolunca sigorta süresi bittiği için hiçbir sorumlulukları kalmıyor.

Mehmet 510 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet05 Şubat 2014

    Hiçbir şekilde yetkililer tarafından aranmadım. Ben aradığımda resim istediler. Gönderdikten 15 gün sonra işlemimin ne durumda olduğunu sorduğumda ise nüfus cüzdanımı istediler. Herhalde sigorta süresi dolana kadar beni oyalıyorlar.

  • Royal Halı Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; PIERRE CARDIN HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, PIERRE CARDIN HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak sigorta merkezi tarafınızdan resim beklemekte olup değerlendirme süreci için göndereceğiniz resimler sonrası tarafınıza bilgi verilecektir. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön