10 Eylül 2013 #2004386

Royal Halı Değişimde Sıkıntı!

Firmanızdan aldığımız halıların satılırken 1 yıl sigorta kapsamında olduğu ve mevcut lekeler, şikayetler meydana geldiğinde değişiminin gerçekleşebileceği söylendi. Fakat değişim için gerekli evraklarla başvurduğumuzda bana şu söyleniyor; 1 fatura üzerinden 7 halı aldığınız için ancak 1 yıl içinde 2 tanesini değiştirebiliriz.


Böyle mantık dışı bir açıklama olur mu? 20 halı alsam 20 fatura mı keseceksiniz. Ayrıca her halının ayrı sigortası olmuyor mu bu mantığa göre. Halıları aldığımız bayide kapatılmış ve mağdur kaldık. Fakat ben o mağazaya değil Royal adına güvendim. Bu konu hakkında acil dönüş yapılmasını istiyorum.

Uğur 368 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz; Konuyla ilgili olarak gün içerisinde yetkili kişiler tarafından size dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla İyi günler dileriz.

  • Royal Halı Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konuyla ilgili olarak müşteri temsilcimiz Uğur beyle görüşüp gerekli bilgileri vermiştir. Saygılarımızla İYİ GÜNLER DİLERİZ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön