30 Ocak 2014 #2256199

Royal Halı Değişim Yapmıyor

Royal Halı'dan aldığım halıya mumdan yandığı için ve de sigorta kapsamında olduğu için önce aldığım yerle görüştüm. Sonra firmaya ulaşmaya çalıştım o aradaki sıkıntıları yazmıyorum bile. 1 saat şehirler arası telefonda bekledikten sonra ulaştım, zaten telefon parası halı parasını geçti.


Neyse mail göndereceğiz dediler yok bir sürü zorluktan sonra göndermem gereken evrakları hemen aynı gün gönderdim tabii ki aradan yine 15 gün geçti ses yok. Ben böyle ciddiyetsizlik görmedim. Gereken neyse sizden hemen yapılmasını rica ediyorum zira çok çok sıkıldım.

Ayşa 343 Okunma

Cevaplar

  • Ayşa02 Şubat 2014

    Size ulaştıktan sonra firma lütfen bir kuru mesaj göndermiş"değerlendirmeleri devam ediyormuş" bu değerlendirme herhalde bu senenin sonunu bulacak. Benin tek bildiğim bu firmadan üzerine eşantiyon bile verseler bir daha hiç bir ürünlerinden almayacağım..sigortalı diye satıp ,sattıktan sonra da ilgilenmemek,nasıl olsa iş bitti,Benim de bundan sonra bu firma ve ürünleriyle işim bitmiştir..

  • Ayşa02 Şubat 2014

    MAALESEF Kİ BEN BU FİRMA BUNDAN SONRA ÜSTÜNE HEDİYE DE VERSE HİÇ BİR ÜRÜN ALMAM.İŞTE FİRMA HAKKINDAKİ DÜŞÜNCEM.SİZDEN SONRA LÜTFEN BİR KURU MESAJ "DEĞERLENDİRMELER DEVAM EDİYORMUŞ" BU SENEYİ DE BİTİRİRİZ HERHALDE...

  • Royal Halı Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşteri; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak müşteri temsilcimiz birazdan sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön