02 Eylül 2013 #1988253

Royal Halı Defolu Halı Gönderdi!

Defolu halı göndermeyi kesinlikle prensip edinmişler ve kasıtlı yapıyorlar. Yeni Flora serisi halı aldım defolu geldi. 15-20 adet ip dibinden çok kısa kesildiği için çürük diş gibi duruyor. El ile düzeltseniz bile sırtarıyor. Bu defolu halı göndermeyi prensip edinmiş firma benim faturamıda kesmedi. 02.09.2013 günü İlk önce vergi dairesine gidip şikayet edeceğim.


Sonra Sincan Öğretmenler halıyı Kaymakamlıktaki Tüketici hakem heyetine verip halının iade alınarak para iadesi isteyeceğim. Aslında değişmesini isterdim ama yorumları okuduğumda değiştirip yine defolu halı gönderiyorlarmış. Royal Halı'dan şikayetçiyim.

Mesut 291 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak satış noktanızdan Tevfik bey ile görüşülmüştür. En kısa mazanda tarafınıza dönüş yapıp bilgi verecektir. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön