04 Nisan 2015

Royal Halı Batman Lale Ticaret Değişim Yapmıyor!

1.5 ay önce iki halı aldım. Ellerinde bulunmadığını fabrikadan sipariş isteyeceklerini söylediler. Dört günde ulaştı. Eve serdiğimizde uyum sağlamadı, değişim istedik mümkün olmadığını söylediler. Halılardan bir tanesi defoluydu zaten. Araya aracı koyduk belki değişim olur diye hep oyalama ve yalan sözlerle kaldırdılar.


Normalde daha önce almış olduğumuz bir halıyı baz alarak değiştireceklerini düşündük o yüzden oradan aldık. Anamızdan doğduğumuza pişman ettiler. Fabrikayı aradım satıcı inisiyatifi olduğunu söyledi. Defolu ürün dedim. Satıcıya kendiniz bırakın dedi. Yani hepsi şebeke gibi. Satıncaya kadar her türlü vaat sattıktan sonra yine inkar!

Nebahat 2.394 Okunma

Cevaplar

  • Nebahat09 Nisan 2015

    Sorun su artık satıcıyla kavga ettik. Götüreceğini defolu halıyla işlem yapmaz ilgilenmez belki çöpe bile atar... Nasıl guveneyim. Royal tun inisiyatifi haliciya bırakmış. Firma olarak kotusunuz... .

  • Royal Halı Temsilcisi06 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Üretim hatası olduğunu düşündüğünüz ürünlerin mutlaka ROYAL HALI kalite kontrol departmanımız tarafından incelenmesi gerekir. İnceleme sonucuna göre kalite kontrol departmanımız ürünle ilgili problemin nereden kaynaklı olduğunu araştırarak bir sonuca varacaktır. Bunun için lütfen halı yada halılarınızı satış noktasına bırakınız. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön