01 Nisan 2014

Royal Halı Bana Dönüş Yapmadı

Royal Halı'dan aldığım halının üzerine mürekkep lekesi oldu. Çıkmaması üzerine 10 şubat 2014 tarihinde Royal Halı'ya iadeli taahhütlü dilekçe, fişini kimliğimin fotokopisini gönderdim. Çeşitli zamanlarda telefon açmama rağmen her seferinde 10-15 dakika beklettiler cevap vermediler. 01.04.2014 günü 5 dakikadan sonra cevap verdiler.

Dilekçemin akibetini sorduğumda dilekçemde ne ile yıkandığını belirtmediğimden dolayı onaylanmadığını söylediler. Bende neden bana geri dönmediniz dediğimde herkese cevap veremeyeceklerini belirttiler. Tekrar dilekçe istiyorlar sigorta tarihide geçti tekrar dilekçeme istinaden kabul edilecek mi ?

Mustafa 622 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi02 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak daha öncesinden baş vurunuz var ise dilekçenizi yenilediğinizde kabul edilecektir. Saygılarımızla, İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön