03 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8753061

Royal Halı 1 Seneden Fazla Beklettikten Sonra Stok Yok Diyor!

İzmir İpekçioğlu Halı mağazasından 14 ay önce 4 adet Royal Halı satın aldım. Biri defolu idi ,ancak hemen akabinde belirtmeme rağmen oyalandık, daha sonra 15 Temmuz'u bahane ederek garanti ve sigorta işlemlerinin durduğunu söyleyerek bayi halımızı göndermeyi reddetti. 80 cm eninde 5.20 m uzunluğunda Royal Sadabad yolluk kestirmiştim. Buraya ve müşteri hizmetlerine yaptığım şikayetler sonucu, ancak yanıt alabildim. Halı fabrikaya gitti. Artık ne yapıyorlarsa 2 aydan fazla incelemede kaldı değişim onayı gelmiş, ancak şimdi de stok yok başka halı bakın diyorlar. Aynı halıdan 4 tane ve takım olarak aldım. Benim suçum sizden veya bayinizden alışveriş yapmış olmak mı? Pişmanım ve mağdurum!

Onur 4.422 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi13 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Satış noktasının bölge bayisi ile görüşmesi gerekmektedir. İyi Günler Dileriz.

  • Onur09 Temmuz 2017

    Bir daha Royal Halı ile benim ve çevremdekilerin hiçbir alışverişi olamaz. Konuyla ilgilenilmedi bile. Sakın bunlardan halı almak gibi bir hataya düşmeyin uğraşır durursunuz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler