01 Nisan 2013 #1718499

Royal Halı 1 Ayda Tüyleri Dökülen Halı!

16.02.2013 tarihinde Ankara A-City alışveriş merkezinde bulunan Duesse Halı mağazasından almış olduğum Melodi serisi 2 adet Royal Halıdan birinin ortasında bir bölgede tüy dökülmesi olduğunu gördüm.


Sigortalı halı destek hattını aradığımda ise halıyı aldığımda mağazanın 2 halıyı da sigortalamadığını ve kesinlikle sigortalanması gerektiği dışında yardımcı olamayacaklarını söyleyip "bayinizle halledin" şeklinde bir ifade kullandılar.


Halı incelenirse fabrika hatası olduğu anlaşılacaktır dokuma iplikleri o bölgeye doğru kısalmaktadır. takım aldığım 2 halının da iadesini istiyorum. Markasına güvenerek aldığım halıda bu kadar duyarsız kalınıyor, yapılmak zorunda olunan sigortanın bile yaptırılmıyor!

Özge 220 Okunma

Cevaplar

  • Özge25 Temmuz 2013

    bir daha ASLA royal halı firmasını tercih etmeyeceğim ve çevremdeki herkesi bu konuda uyarıyorum. ürünü ile bu kadar ilgisiz olan bir firma daha görmedim! verilen paraya emeğe yazık!

  • Royal Halı Temsilcisi01 Nisan 2013

    Merhaba bahsetmiş olduğunuz süreç sigortayı kapsamamaktadır.Şikayetinizi belirterek fatura fotokopinizle halınızı bayinize teslim etmelisiniz garanti kapsamında fabrikamıza kalite kontrole incelemeye gelecektir.Gereği neyse yapılıp bayi tarafınıza bilgi verecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön