30 Nisan 2013 #1771795

Royal Halı 1 Ay içinde Tüyleri Döküldü!

16. 02. 2013 tarihinde Ankara A-City Duesse Halı Mağazasından Royal Halı Melodi serisinden 2 tane salon halısı aldım. Ancak daha 1 ay geçmeden 1 tanesinde tüylerinin döküldüğünü gördüm. Alırken halının 2 yıl garantili ve 1 yıl sigortalı olduğunu söylemelerine rağmen halının sigorta yapılmadığını ve seri sonu ürün olduğu için garanti kapsamına da girmediğini yaklaşık 1 aylık aramalarım sonunda söylediler.


Ancak değişik zamanlarda Genel Müdürlükleri ve Bayi ile yaptığım görüşmede seri sonu da olsa garanti ve sigortalı olduğunu söylemişlerdi. Ancak onlar inkar etme yoluna gittiler ve açıkcası başınızın çaresine bakın diyorlar. Ürününe sahip çıkmayan böyle bir firmayı herkesin bilmesini istiyorum.

Zerrin 230 Okunma

Cevaplar

  • Zerrin17 Eylül 2013

    Tüketici hakları hakem heyetine bir dilekçe ile başvurdum. Bakalım sonuç ne çıkacak. Ancak ben defolu ürün almadım. Defolu üründe bile defosu harici diğer kısımları garanti kapsamına girer. Ancak ben defolu değil sadece SERİ SONU ürün aldım. Sonuna kadar bu konuda yasal hakkımı arayacağım.

  • Royal Halı Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, ROYAL ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak almış olduğunuz halı seri sonu olan bir ürünümüzdür.Seri sonu ve defolu ürünler garanti kapsamına girmemektedir. Saygılarımızla İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön