04 Mayıs 2016

Royal Halı Yeni Aldığım Halının İpi Sökülmeye Başladı..

09.08.2015 tarihinde firmadan almış olduğum üç parça yolluk beş ay sonra orta yerlerinden ipler çıkıp söküldü. Satın aldığım mağazaya 19.03.2016 tarihinde şikayetimi bildirerek halıları teslim ettim. Satın aldığım mağaza ne form ne de şikayet kapsamının yer aldığı evrak doldurdu. Halılarım geçen hafta mağazaya, bu gün ise elime ulaştı.

Üstelik kargo ücreti de tarafımca ödendi. Halıları açtığımda alelade sarılmış vaziyette paketlendiğini gördüm. Ne yazık ki halılarımın iki parçasını tadilat etmeden göndermişler. İpler hala sökük vaziyette.

Halılarıma yapılan işlemi belirten bir belge de bulamadım. Zaten isteğim tadilat değil değişiklikti. Çünkü firma sitesinde tüm halıların bir yıllık sigorta kapsamında olduğu ve yaşanan sorunlarda bire bir değiştirildiğini söylüyor. Halılardaki söküklerin sebebi ve halıların değiştirilmeme sebebi tarafıma herhangi bir belgeyle bildirilmedi.

Ersen 1.643 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Merhaba; Halınız tarafımızdan incelemeye alınacaktır. Halıların üzerine kendi adınızı ve şikayetinizi yazmanızı rica ederim. Hüseyin Bozkurt dikkatine gelmeli. İyi Günler Dileriz.

  • Royal Halı Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak 1 yıllıksigorta kullanıcı kaynaklı hatalar için leke, yanık vb. durumlar için geçerlidir. Sizin halınızda ki durum garanti kapsamına girmektedir. Hangi bayiden ne zaman satın aldığınızı 2 adet halınızın altında etiketinde 00.....ile başlaya barkod numaralarını desen kodları ve ebatlarını tarafımıza iletmenizi rica ederiz. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön