12 Nisan 2013

Royal Halı Yanlış Gelen Halıyı Değişmiyor!

Royal Halı yetkili satıcısından 2012 Aralık ayında aldığımız halıları bize satarken "yok şöyle sertifikalı, yok böyle sigortalı. Gelin hemen değiştiririz" diye kırk takla atan mağaza satış temsilcileri. Bize bir tane mutfak halısının boyutunu yanlış verdikleri halde değiştirmiyorlar ve bir halının sigorta dahilinde değişimini istediğimizde istanbulu arayın diyorlar. 1 aydır çözüm üretmediler.

İstanbulu aramak kolay da... Niye satarken getirin değiştiririz diyorlar? İstanbul'u aradığınızda değiştiriyorlar desinler. Pazarcı yöntemleriyle profesyonel satış yapamazsınız. Bu olaya İstanbul Merkez'in bir kolaylık getirmesini rica ediyorum.

Semih 101 Okunma

Cevaplar

  • Semih 12 Nisan 2013

    Sorunumu çözmeye yönelik İstanbul Müşteri Hizmetleri ile görüştüm. Şimdilik çözüm için bir adım atıldı. Kendilerine teşekkür eder, sorunun çözülmesi halinde şikayetimi sileceğimi bildiririm. Saygılarımla Semih Özdurak

  • Royal Halı Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgii olarak gerekli bilgi paylaşımı yapılmıştır. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap