04 Temmuz 2014

Royal Halı Sigorta Problemi Yaşattı.

Royal Halı'dan geçen sene almış olduğumuz halılardan bir tanesini lekeden dolayı sigorta kapsamında değiştirmek istedik fakat halının aynısı olmadığını söyleyip 1 ay sonrasında farklı bir rengini getirdiler. Benim diğer halım onunla takımdı şu an farklı renklerde. Değişmesini talep ettim yok, ücret iadesi dedim o da yok. Halbuki sigorta sertifikası'nda halının olmaması halinde parasının iade edileceği yazıyor. Bende hukuki yollara başvuracağım.

Ceyda 2.429 Okunma

Cevaplar

  • Ceyda 04 Temmuz 2014

    Farkli zaman denilen sure 9 ay...o zmn sigorta diye bişey söz konusu degil cünku 1 yıl sigorta kapsamı,kandirılmaya gerek yok...Ayrıca ayni renk yada model halı yoksa değisimi yapılabilir ama o da yok...bana veriln halıyi da aldıgım yere goturup kendilerinin kullanmasini isticem, hayrım olsun diye...Cok teşekkür ederiz royal halı...ilgi ve alakanız için...

  • Royal Halı Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.. Konu ile ilgili olarak ilgili departmanlardan gerekli bilgiler alınmıştır.Aynı zamanda üretilen halılarda bir sorun olamamakla birlikte, farklı zamanlarda üretilen halılarda lot farkı olabilir.Bu durum garanti şartları bölümünde de belirtilmiştir. Bilgilerinize İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön