Royal Halı Leke Tutan Halının Aynısını Göndermişler.

Gülcan Ö. |

Kayseri Royal Halı'dan mutfağımda kullanmak üzere iki adet açık renk hali aldım. Neden açık renk çünkü leke tutmuyor ve antibakteriyel diye reklamlar yapılıyor. Velhasıl kelam halı da bir süre sonra çıkmayan lekeler su bile dökülse siyah halkalar oluştu. Her neyse hali için dilekçe yazdım. Halı için değişim onayı verildi. Ama aynı halıyı aramış bulmuş göndermişler. Ben problem yaşadığım halının aynısını istemiyorum. Halı firmaya gelmiş teslim bile almadım. Gerekirse farkını öderim ama o halıyı teslim almam. Halının farklı bir modelle değiştirilmesini talep ediyorum. Bir dünya para verdim ve başka bir modelle değiştirilsin istiyorum.

Etiketler :

Kir Tutma - Temizlenmeme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülcan Ö.
  11 Eylül
  11:59

  müşteri memnuniyetine onem vermeyen ve kalitesiz urun satan bir firmasiniz. Sigortali vs.. atraksiyonlar yaparak insanları kandiriyorsunuz. verdiğim parayı helal etmiyorum.

 • Gülcan Ö.
  19 Ağustos
  12:11

  Ben haliyi teslim almadim ve başka bir modelle değişim yapilsin istiyorum. Gerekirse tüketici haklarına kadar gideceğim. Burada ayni şikayeti olan kullanicinin farklı bir haliyla degisimi için onay verdiniz bende ayni haktan faydalanmak istiyorum.

 • 18 Ağustos
  09:44

  Merhaba;

  ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar,

  ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili olarak sigorta kapsamında birebir değişim sağlanmaktadır.

  Bilginize,
  İyi Günler Dileriz.