12 Eylül 2013

Royal Halı İade Ettiğim Halının Parasını Alamıyorum!

Royal Halı'dan 27/8 günü satın aldığım 5710B model halıları ambalajlı olarak aldım. 4/9/13 tarihinde düğünü olacak kızımın evine götürdüm. Halıları açtığımızda farklı desenler olduğunu gördük. Hemen aldığımız yere götürdüğümüzde birkaç saat içinde değiştirerek göndereceklerini söylediler fakat birkaç gün geçtiği halde halılarımız gelmedi.

Halıları almayacağımızı paramızı iade etmelerini söyledim. Patronları önce Kıbrıs'taydı sonra Antep'te bir türlü görüşemedik ve 50. -TL peşinatımı ve kredi kartıyla çekmiş olduğum 230. - TL yi bugüne kadar 4-5 sefer işyerlerine gitmeme rağmen alamadım. Bugüne kadar insanları bu şekilde mağdur eden bir firmayla karşılaşmadım.

Şevki 299 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konuyla ilgili olarak bayinizle görüşme yapılmıştır. Bayinizin yetkili gün içerisinde size dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön