04 Mayıs 2016

Royal Halı İade Almıyor!

Royal Halı Beylikdüzü Bayiinden 10 Nisan 2016'da salonum için 2 adet halıyı 1200 TL' yi bayi yetkilisi C******* Bey'e kredi kartımla ödeyerek satın aldım. Satın aldığım halılar salonuma uymadığı için ertesi gün halıları alarak geri götürdüm ve aynı bayiye iade ettim. M*******i Bey'le görüştüm ve kendisi bana ödemiş olduğum 1200 TL'nin kartıma iade edileceğini söylemesine rağmen iade edilmeyince 1 hafta sonra tekrar gittim ve M********* beye paramın iade edilmediğini söyledim. Kendisi "Paranız iade edildi, hesabınıza 3-4 içinde geçecek" dedi. Paranın hesabıma geçmesini 5 gün bekledim ve tekrar bayiye gittim. Bu kez C********* Bey "Asla para iadesi yapılmaz" dedi, sonra kendisiyle konuştuğumda bana ödediğim paranın iade edileceğine dair söz verdi. Daha sonra C********* Beyi defalarca aramama ve bana defalarca bana söz vermesine rağmen hiçbir şekilde paramı iade etmedikleri için kendilerinden şikayetçiyim.

İsmet 1.752 Okunma

Cevaplar

  • İsmet 06 Mayıs 2016

    "1-2 gün bekleyin, paranızı ödeyeceğiz" diye diye neredeyse 1 ay oldu. "Bizde asla paranız kalmaz" ve "Bizde kimsenin parası kalmaz kesin ödenir" diyen bayi asla ve kesinlikle para iadesi yapmamaya yemin etmiş gibi. Ne yapmaya çalıştıklarını inanın anlayamıyorum ve bugün öfkem ve haksızlığa uğradığıma olan inancım iyice arttı. 2 gün bekledim ve param yine bana geri iade edilmedi.

  • İsmet 06 Mayıs 2016

    1 gün de bekledim 2 gün de. Zaten sürekli söyledikleri şey "1-2 gün içinde paranızı kesin ödeyeceğiz" oldu. Sonuç olarak yine param iade edilmedi, ve mağduriyetim hala devam ediyor...

  • Royal Halı Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Değerli müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak satış noktanızdan Alen bey ile görüşme sağlandı. Alen bey bu konuya vakıf ödemede gecikme olduğunu kesin olarak 1-2 gün içerisinde tarafınıza ödeme sağlanacağını iletti. 1-2 gün beklemenizi duruma göre tarafımız ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, iyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön