30 Nisan 2013

Royal Halı Hizmet Sıfır!

Royal halıdan sigortalı olduğu için halı aldık ancak bir kaza sonucu üzerine içecek döküldü, sigortadan faydalanmak istedik ürünü aldığımız bayiden destek alarak gerekli dilekçe gönderimini sağladık .

Müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil hizmet almamız içi 4-5 farklı numarayla görüşerek 3 ay sonra kayıt yaptırdık cvp 2 ay sonrasında olumlu oldu fakat yerine gelen ürünle ilk aldığımız ürün arasında alaka yok.

Kalite, dokuma, iplik, ağırlık bile farklı. bunun üzerine bayiye yeni gelen ürünü iade ettik sigorta diyerekten insanlar bu şekilde yanıltılamaz ürünü iade ettiğimiz için gerekli geri dönüş sağlanmadı eski ürün hala bizde halı için ücret ödüyorum yerine paspas gönderiliyor.

Fatma 124 Okunma

Cevaplar

  • Fatma09 Şubat 2016

    Kesinlikle kalıtesiz üürn veriyosunuz

  • Royal Halı Temsilcisi30 Nisan 2013

    Merhaba; Konu ile ilgili olarak üretimi devam eden bir üründe farklı kalite halı muadil olarak verilemiyor.Sigorta şartlarında da belirtildiği gibi farklı zamanlarda üretilen halılar da dokuma farklılığı görülebilir. Bilginize Sunar, İyi Günler Dileriz.

  • Royal Halı Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön