03 Mayıs 2013

Royal Halı Halımda Problem Çıktı!

Royal marka halı aldım sigorta yaptırdım halımda problem çıktı ancak sigorta şirketine ulaşmak ne mümkün royal halı müşteri hizmetleri diye verdikleri numara 0****41 bir türlü ulaşamıyorsunuz yani sigorta tamamen fazla para almak için gibi geldi. 1 sene olmadan halının sürekli iplikleri çıktı kesinlikle kalite denilen bir şey yok artık tek çarem tüketici derneğine başvurmak.

Elife 119 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Merhaba; Yukarıda sizi yönlendirmiştim.Sigorta kullanıcı kaynaklı hatalara bakar çay, kahve lekesi,yangın,su baskını, hırsızlık gibi halının kendisinden oluşan ip çıkması garantiye girmektedir.Fatura fotokopinizle halınızı bayinize teslim etmeniz gerekmektedir.Bayiye gittiğinizde bizimle de irtibata geçebilirsiniz. Bilgilerinize Sunar, İyi Günler Dileriz.

  • Elife06 Mayıs 2013

    şikayetimizi ilgili magazaya ilettik ancak halı sigortalı olduğu için sigortaya ulaşmamız gerektiği söylendi ancak malesef sigorta şirketinizi sürekli aramama ragmen bir türlü cevap alamadım yani fabrika magazaya magazada fabrikaya yönlendiriyor artık tek çarem tüketici hakem heyetine başvurmak

  • Royal Halı Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak lütfen halınızı satış noktasına bırakınız.Halınız fabrikamızda incelenip gereği neyse yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön