23 Şubat 2013

Royal Halı Focus Serisinde Hata Varmış!

Antibakteriyel, kaliteli ve tasarımına güvenip royal halı focus serisinden 3mx80cm ve 1, 5mx80 cm yolluk aldım. Bir tonda para verdim kaliteli iyi marka diye. Fakat aldığımdan en fazla 3 ay geçmesine ramen iki halı arasında dağlar kadar fark oluşmaya başladı.

Renkleri arasında büyük fark ortaya çıktı. Kısa olan halımın tüyleri keçe gibi birbirine yapışırken diğeri ona göre daha iyi durumda fakat ikisi arasında dağlar kadar fark oluştu. Her seferinde aldığıma pişman oluyorum. Birde araştırdım internette bu focus serisinde böyle sıkıntı varmış hatta üretimi durdurulmuş. Şimdi soruyorum hatalı bir seri var ve siz bunu bile bile hala satıp tüketiciyi mağdur etmeye devam ediyorsunuz.

Nazli 235 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak halılarımız üretimden kaynaklanan hatalar için 2 yıl garantilidir.Halı yada halılarınızı fatura fotokopisi ile birlikte satış noktasına bırakabilirsiniz.Garanti kapsamında fabrikamıza incelemeye gelecektir.Gereği neyse yapıldıktan sonra bayiniz tarafınıza bilgisini veecektir. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön