31 Ağustos 2013

Royal Halı Flamenko Bakteri Temiz Halının İplikleri Sökülüyor!

Royal Flamenko bakteri temiz halıları evimin tamamına aldım. Yaklaşık 4 bin lira para ödedim. Daha ilk yılında 6 tane halımın iplikleri sökülüp dökülmeye başladı. 2 yıl garantisi olduğundan aldığım yere götürdüm. Fabrikaya gönderdiler. Fabrika halının altına bir yapışkan türü sürerek gönderdi ve bu sorun bir daha olmaz dedi.

Ancak 6-7 ay idare etti. Şu an aynı şekilde dökülmeye devam ediyor. Tekrar götürdüm fakat 10 gündür garanti süreniz dolduğundan bir şey yapamayız dediler. Demek Royal halıların ömrü 2 yılmış ve bunun bedeli 4 bin lira. Royal'den aldığıma çok pişmanım. 1 yıla kalmaz halıları atmak zorunda kalacağım. Böyle pazarlama anlayışı olamaz.

Abdulbari 386 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi04 Eylül 2013

    Merhaba; Kalite kontrolde halılar incelenip üretim hatası var ise değişim yapılır. Kullanım kaynaklı ise onarımı yapılabilecek durumda ise onarımı sağlanır. Oluşabilecek hasarlarda garanti süresi içerisinde başvuruda bulunmalısınız. Bilgilerinize Sunar, İyi Günler Dileriz.

  • Abdulbari 04 Eylül 2013

    Bu durum gösteriyor ki halıya biçilen ömür sadece 2 yıl.Ayrıca ürünün ipliklerinin sökülüp atması fabrika hatasıysa ürünler ilk şikayetimde neden değiştirilmedi geçici tamirata baş vuruldu.sadece 1 halı değiştirildi o da eskisinden daha kötü durumda

  • Royal Halı Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak halılarımız üretimden kaynaklanan hatalar için 2 yıl garantilidir.Halınızda bir sorun yaşadığınız taktirde, bu garanti süresi içerisinde şikayetinizi belirtmeniz gerekmektedir.Aksi halde halılar incelemeye alınmamaktadır. Saygılarımızla İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön