14 Mayıs 2013

Royal Halı Eksik Ve Yanlış Gönderim!

Elazığ Tuzsuz oğlu Halıcılıktan 4 adet halı aldık.2 tanesi 3.5m 2 tanesi 2.10m2. Bize halılarımızı kendilerinin İstanbul'a istediğim adrese kargo yapabileceklerini söylediler. Tamam dedik bizim için iyi de olur. Ben adres vermeye gittim 27 nisanda İstanbul'da olacağımı söyledim halılar o tarihte elimde olsun istedim tamam dediler.

2 hafta sonra halılar geldi 3 tane 1 tanesi 3.5m2. 2 tanesi 2.10m2. aradık yanlış gönderdiklerini söyledik, itiraz ettiler zaten halıların biri yanlış modeldi uğraşmamak için onu da kabul ettim. 4. halıyı gönderecekler halen daha gönderemediler. bahaneler sunuyorlar. 4 halı için haftalardır uğraştırdılar.

Derya 73 Okunma

Cevaplar

  • Derya15 Mayıs 2013

    benim onlara gönderecek bir halım yok anlatamıyorum galiba bana gönderdikleri yanlış halıyı ben öyle kabul ettim zaten. bana gönderecekleri yani onlardan alacağım 1 halı kaldı. ilk kargoda bana 4 tane halı gelmesi gerekirken 3 halı geldi 4. halıyı 2 haftadır bekliyorum anladınız mı?

  • Royal Halı Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Merhaba; Sizin onlara göndereceğiniz kargo sonrasında halınız tarafınıza ulaşacaktır. Bilgilerinize Sunar, İyi Günler Dileriz.

  • Royal Halı Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak bayinizle çözebileceğiniz bir durumdur. Satış noktanızdan sema hanım ile görüşüldü kendileri bize kargo yapıp gönderecek bizde burdakilerini göndericez dedi. Sizin bilginizin olduğunu söyledi.Bayinizle irtibatta olmanızı rica ederiz. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön