25 Nisan 2013

Royal Halı Değişim Yapılmıyor!

Ankara/Sincan'da Çetinkaya halı mağazasından 6 M'2 Royal halı aldım iki gün sonra halının serdiğimiz alanı kapatmadığından, değişim yaparak yerine 4 M'2 lik halılardan 2 adet alma istedik ancak Üretici Fabrikanın değişimi kabul etmediği gerekçesiyle talebimiz kabul edilmedi.

Bölge Bayisiyle görüştüm onlarda aynı gerekçeyi gösterdiler bende Fabrika yetkilileriyle görüştüm onlarda 4 M'2 olsa yardımcı olurduk ancak 6 M'2 yavaş satıldığı için değişemeyiz dediler Royal'den 6 M'2 halı alanın elinde kalıyor.

Şismail 112 Okunma

Cevaplar

  • Şismail 26 Nisan 2013

    Royal Halı yetkilileri Tamamen suçu bölge Bayiine atmışsınız ancak bölge bayii ile kurduğum temasta Fabrika olarak sizlerin değişim kabul etmediğiniz söylenmekte ve yine sizin Fabrika değişim servisinde ki görevlilerle yaptığım görüşmede biz kabul etmiyoruz deniliyor yani sizden alınan bir ürün alanın elinde kalıyor siz siz hiç bir olumlu yaklaşım sergilemiyorsunuz. Bu konuyu bütün dostlarımla paylaşacağımı ve hakkınızda yasal işlemi de başlatacağımı sizleri belirtirken birde size şu hatırlatmada bulunmak isterim Bosch'un sahibinin bir sözü ver itibarımı kaybetmektense paramı kaybetmeyi tercih ederim diyor siz benim gözümde itibarınızı kaybettiniz.

  • Royal Halı Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak üretim kaynaklı bir hata olmadığı sürece sizin siparişiniz üzere gelen halının değişimi firmamız tarafından kabul edilmemektedir.Tali bayilere bu konuda herhangi bir yaptırımımız bulunmamaktadır.Bölge bayisi ile görüşülmüş olup bölge bayisi kabul etmemektedir. Bilgilerinize Sunar, İyi Günler Dileriz. Bilgilerinize İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön