22 Ağustos 2013

Royal Halı Değişim İstiyorum!

6, 7 ay önce aldığım Royal Halı rumba serisi halımda silme sonucunda lekenin çıkmadığını aksine halının morardığını tespit ettim. Bu halıyı araştırmam sonucunda leke çıkmadığını gördüm. Halbu ki ben leke tutmadığı için tercih etmiştim. Evimde başka Royal Halılar'da var. Onlarda bu tarz bir sıkıntı yaşamadım.

Neyse üzerinin farkını vererek başka seriyle değişim yapmak istiyorum. Bu kadar büyük bir firmanın bu kadar ufak şeylere tepkisiz kalmayacağını umuyorum. Olmadığı taktirde tüketici haklarına başvuracağım. Gereğinin yapılmasını istiyorum. Aynı halı sigorta kapsamında değiştiği sürece aynı sorunla yine karşılaşacağım ve bu benim hiçte hoşuma gitmeyecek.

Enqin 553 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak halınızdaki durum sigortha kapsamındadır. Sigortha barkod sistemi ile çalıştığından farklı bir ebat veya modelle değişim söz konusu değildir. Birebir aynı halı değişim sağlanmaktadır. Bilgilerinize, İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön