25 Mart 2013

Royal Halı Bir Türlü Teslim Edilemeyen Halılarım!

1 ay önce royal soğanlık mağazasından 2 adet nature 1*3 2750A halı satın aldım ve parasını ödedim.Fakat 1 ay geçmesine rağmen henüz ürünler teslim edilmedi.Mağaza yetkilisi sorunu çözemediği için müşteri ilişkilerinden C. Bey'e yönlendirdi. Fakat C. Bey sözler vermesine rağmen tenezzül edip geri bildirimde bulunmadı.

“Siz bir halının dokunması için gerekli olan ipliğin dokuma tezgahına geçirilme süresinin bir hafta olduğunu biliyormusunuz” gibi bir yaklaşımla sözde firmasını haklı çıkarmaya çalıştı. Satış listesinde ve web sitenizde olan bir ürün nasıl olurda bir aydır teslim edilemez? Sözde reklamlar ile kurumsal bir firma olduğu imajı veriliyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

İsmail 82 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak 2750A stoklarda bulunmayıp üretim planında mevcuttur. Nisan ayı içerisinde temini yapılacaktır. Bilgilerinize Sunari İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön