Royal Halı 4 Aydır Müşteri Hizmetleri Oyalıyor Bizi.

Hüseyin K. |

Royal Halı' dan Adana'dan yatak odası takım halısı aldık, bir süre sonra halının hatalı olduğu iplik kaçması olduğu anlaşılmıştır. Bizde Siirt'e ikamet ettiğimiz için Siirt'den Nergiz Halı marifetiyle genel merkeze gönderdik.

Fakat 4 ay oldu hala halımız gelmedi, en son Adana bölge bayi gönderecek dediler fakat hala halımız ortada yok, ben halımızın bir an önce gönderilmesini ve müşteri hizmetlerinin bizi daha fazla oyalamamasını istiyorum.

Etiketler :

İplik Atma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Nisan
  11:31

  Merhaba;

  Yeni halınız cumartesi kargoya verilmiştir. Bugüğn yada yarın tarafınıza ulaşacağının bilgisi alınmıştır.

  İyi Günler Dileriz.

 • Hüseyin K.
  19 Nisan
  23:36

  merhabalar erhan bey tarafından iletilecegini bende biliyorum fakat halinin 1 ay içerisinde elimde olması gerekti ama benim halim 6 ayına girdik ve halimi getiren yok arayıp soran yok müşteri hizmetlerini aradım yetkili kişinin dönmesini istiyorum diyorum kale alan yok bu kadar sorumsuzluk olamaz kışı halisiz geçirdim bu kadar olamaz lutfen ilgilenmenizi gereğinin yapılmasına rica ediyorum

 • 14 Nisan
  15:07

  Değerli Müşterimiz;

  ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız,

  ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Konu ile ilgili halınız tarafımızdan iade olarak alınmıştır. Yeni halınız tarafınıza Erhan bey tarafından gönderilecektir. Fakat muhasebesel bir sorun oldujğundan en kısa sürede çözümlecek ve halınız tarafınıza gönderilecektir.

  İyi Günler Dileriz.