14 Mayıs 2013

Royal Halı 30 Gün Değişim Süresi!

2012 Ağustosda 2 adet halı aldım ikisi de sigortalı dediler. ürün satılırken dedikleri"halınıza ne olursa olsun sorgusuz sualsiz değişimi yapılacağı. Siz telefon açıyorsunuz onlar gelip halınızı alıyor size ellerinde var ise yenisini yok ise başka ürünle değişimini sağlıyor denilmişti. "Bizde buna istinaden bu halıları aldık.

Şuanda halım da oluşan lekeler var ve silmemize rağmen çıkmıyor. Sigorta hattı benden kimlik fotokopimi istiyor kargoyla ( nasıl güveneceğim) ve 30 gün halısız kalacağımı söylüyor, yetkililere soruyorum bu şekilde bir değişim normal mi? Maden benimle ilgili bir kayıt oluşturuyorsunuz o zaman halımı almak için neden bu kadar bekliyorum? Beni neden bu şekilde mağdur ediyorsunuz?

Tc 794 Okunma

Cevaplar

  • Tc22 Mayıs 2013

    ayrıca musterı temsılcılerınızde hıc musterı temsılcısıne benzemıyor gayet sırket temsılcısı calısanlarınız hıç yakıştıramadım sızın gıbı bı fırmaya. teşekkürler tekrardan benı pişman ettıgınız için. inşallah bundan sonrakı surecte bıran once cozersınız sorunumu.

  • Tc22 Mayıs 2013

    Bütün Evraklarımı Geçtiğimiz hafta gönderdim size yalnız ne arayan var ne soran ayrıca ben arıyorum telelefonu acan yok.. telesekreter sureklı cagrımız bı sonrakı musterı temsılcımız tarafından cevaplanacaktır dıyıp duruyor bu nasıl bı musterı temsılcılıgı anlayamadım.. pes dogrusu 10 dk dır beklıyorum netıce yıne sıfır..

  • Royal Halı Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli MÜŞTERİMİZ; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak halılarınızda adınıza aktivasyon yapıldığı için sigorta kapsamını içeren durumlarda kimlik fotokopisi,fatura fotokopisi, hasar beyanını anlatan dilekçe istenmektedir. Eksikliği dahlinde işlemler sağlanamamaktadır. Değişim onayı süreci 15 günü bulabiliyor sonrasında halınız araştırılıyor temin ediliyor üretimde ise siparişi ana bayiye geciliyor bu süreçte 30 iş gününü bulabilmektedir. Bilgilerinize Sunar, İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön