Toplam çözüm sayısı
..
Royal Green Su Arıtma Sistemleri ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Royal Green Su Arıtma Sistemleri Bütün Filtreler Değişti Arıtıcıdan Su Alamıyoruz

2569görüntüleme
Murat
Murat 19 Ocak 21:35

Aralık 2020 de son yapılan filtre değişiminde bütün filtreleri değiştirdiler, bu değişimden sonra su akışı çok azaldı su incecik IP gibi akıyor ve bir şişe suyu bile uzun sürede dolduruyordu. Servise şikayetimizi bildirdim gelip baktılar ''sular kesilip gelmiş filtreniz çamur dolmuş'' dediler. Su seviyesindeki azalma artarak devam etti. Az önce bir şişe su alayım dedim yarım bardak sudan sonra akmadı. İstanbul Sancaktepe de ikamet ediyorum gündüz su kesildiğini bilmiyorum gece biz uyurken kesildi ise bilemem. Ayrıca her su kesildiğinde arıtıcı vanasını kapatmak zorunda mıyım? Yeni takılan filtreleri yine yeniden mi değiştirteceğim. Bundan sonra filtre değişimini başka bir firmanın servisine vereceğim.

3 Yorum

Royal
Royal05 Şubat 14:13
 

Filtreler sudan geçen yabancı maddeleri tutması amaçlı kullanılmaktadır. Hepimizin malumu sular kesildiğinde ilk gelen su borulardaki tüm pas, kir, kaba tortuyu sürükleyerek gelir. Bu durumda cihazın içerisindeki filtrenin tıkanması kaçınılmazdır. Satışı yapılan filtrelerin içerisinden geçen sudaki çamur ile tıkandığında garanti kapsamında değerlendirilmesi maalesef söz konusu değildir.

Feyyaz
Feyyaz23 Mayıs 23:33
 

Merhaba, Royal green in hangi cihazını almıştınız? Ben de almayı düşünüyorum ama sizin yorumunuz beni düşündürdü

Murat
Murat05 Haziran 04:30
 

Şikayetimden sonra firma servis gönderdi. Gelen servis yetkilisi birinci ve üçüncü filtrelerin fabrikasyon hatalı olduğunu söyledi. Herhangi bir ücret almadan hatalı filtrelerin değişimini gerçekleştirdiler. Firma tarafından mağduriyetimin giderildiğini burada belirtecektim, ancak ben yaşadığım olumsuzluk sebebiyle yinede temkinli davranıp biraz daha beklemeyi tercih ettim. Bugüne kadar da bir sorun yaşamadım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile