02 Aralık 2013

Rowenta Süpürge Başlığı Kırıldı!

1 yıl önce almış olduğum ve normal elektrik süpürgelerinden bile pahalı olan air force 24 V elektrik süpürgesi, başlıktaki ufak ve kırılması çok muhtemel olduğununu kırılınca anladığımız tırnak yüzünden yetkili servis tarafından kullanıcı hatası diyerek 55 TL ücret karşılığında değiştirileceği söylenmiştir.


Şarjı 24 V olduğu için oldukça ağır olan,bu yüzden park halinde devamlı öne eğik duran ve bu kadar pahalı olan bir makinenin bu kadar kolay kırılabilecek bir parçasının olması komik.Yeni alacağımız 55 TL'lik parça ne kadar dayanacak.

Levent 566 Okunma

Cevaplar

  • Rowenta Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu memnuniyetinizi tarafımıza iletmekle göstermiş olduğunuz anlayış ve güvene teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Bir başka deyişle Tefal tarafından müşterilerimizden gelen her tür öneri değerlendirilmektedir. Sizlerin ilettiği geri-bildirimler sayesinde firmamızı size daha iyi hizmet vermek amacı ile geliştirme imkanı bulduğumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, herhangi bir sorun durumunda bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

  • Levent08 Aralık 2013

    Rowenta müşteri hizmetlerine teşekkür ederim.Ama bu problemlerden sonra üretilen ürünle ilgili iyileştirilmenin yapılması daha da iyi olacaktır diye düşünüyorum.

  • Rowenta Temsilcisi05 Aralık 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Şikayetiniz ile ilgili olarak firmamız tarafından yapılan araştırma sonucunda, Rowenta Dikey Şarjlı Süpürge ürününüze ait problemin garanti kapsamında onarılması kararı alınmıştır. Devam eden bir probleminiz olduğu takdirde tarafımıza bilgi vermenizi önemle rica ederiz. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön