04 Ekim 2016

Rowenta Şarjlı Süpürge Sıkıntılı.

Yaklaşık 11-12 ay önce Teknosa'dan Rowenta Air Force 18 W şarjlı elektrik süpürgesi aldım. Ürünü eve götürdüğümüz günden itibaren ayakta durma problemi ve normalden fazla ses çıkardığı için aldığımız Markantalya Teknosa şubesine geri götürdük. Bir problem olmadığını söyleyip geri gönderdiler. Daha sonra yıl içinde 2-3 kez Teknosa kanalıyla Antalya'da bulunan teknik servise götürüp bu problemleri yaptırmaya çalıştık, fakat her seferinde aynı sorunla karşılaştık.

Son olarak ayakta duramayan süpürgenin başlık kısmının hortumu yırtıldı. Bu sefer Teknosa'dan ürünü fabrikasına gönderilmesini talep ettik. Bugün Rowenta firmasından bir telefon aldım. Bana başlığın değişmesi gerektiğini ve ücretinin 100 TL olduğunu ilettiler. Ben de sorunun benden kaynaklanmadığını ve daha bir yıllık bir cihazın başlık bölümündeki hortumun yırtılmasının ürün hatası olduğunu ifade ettim. Yine de 100 TL istediler.

Osman 3.606 Okunma

Cevaplar

 • Rowenta Temsilcisi06 Ekim 2016

  Merhaba, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine haftanın 7 günü 08:00 – 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Row Rh8857 Aır Force Extreme 18v Lıthıum ürününüz ile ilgili Doruk Servis yetkili servisimiz tarafından yapılan inceleme sonucu kullanıcı hatası tespit edilmiştir. Bu bağlamda ürününüz için yetkili servisimiz talep ettiğiniz takdirde garanti dışı ücretli onarım işlemleriniz ile ilgili size yardımcı olabilir. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 399 55 89 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

 • Rowenta Temsilcisi05 Ekim 2016

  Merhaba, Konu ile ilgili gerekli araştırma yapılarak en kısa sürede bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

 • Osman04 Ekim 2016

  Bu arada şimdi görüştüğüm rowenta/tefal müşteri hizmetleri bana elektrik süpürgesinin sadece motoru garanti kapsamında diğer parçaları (hortumu, kablosu, başlığı vb....) ne varsa aksesuar kapsamında olduğu için garanti kapsamında değil dedi. Artık kendilerini nasıl inandırdılarsa biz insanları bu şekilde kandırabiliriz diye. Elektrik güç kablosu bile garanti kapsamında değilmiş. Yapacak bir şey yok o parçayı parasını vererek alacaksınız dediler. Kimseye tavsiye etmiyorum. Rowenta/Tefal ürünlerini alırken 9999 kere düşünün bir kere almayın.

 • Osman04 Ekim 2016

  Ben Rowenta ve Tefal markasına ve bu markaları mağazasında satan ve müşteri memnuniyetini düşünmeyen ve müşteri haklarını savunmayan firmlardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Gerçekten çok yazık... .

 • Osman04 Ekim 2016

  Görüştüğüm Atilla isimli teknik servis personeli bana laubali bir şekilde ben günde binlerce kişiyle görüşüyorum. Ben sizi arayamam siz bu numaradan beni arayın gibi müşteri endeksli olmayan bir üslupla cevap verdi. Ben bu 100 TL'yi ödemeyi kabul etmez isem ürünün bu şekilde gönderileceğini ima etti. Biz, bu tarz ürünler birçok markada varken Rowenta gibi büyük bir markaya güvenmiştik. Fakat yanılmışız. Yaklaşık 750 TL gibi bir fiyatı olan ürün alıyorsunuz bir yıl dolmadan plastik kısımları yırtılıyor kırılıyor. Ve size verilen cevap bunlar cihaz dışı parçalar her halükarda ücreti ödenmek suretiyle yenilenir. Dikkat edin kullanıcı hatası dahi demediler bana ki bu hasarın kullanıcı hatası olması mümkün değil. Rowenta ve Tefal gibi pahalı marka ürünlerini uzun süre kullanırım diye çok para verip almayın. Ucuz ürünleri alın. En azından bozulduğunda üzülmezsiniz. Ve parçası ucuz olur.

 • Osman04 Ekim 2016

  Görüştüğüm Atilla isimli teknik servis personeli bana lağbali bir şekilde ben günde binlerce kişiyle görüşüyorum. Ben sizi arayamam siz bu numaradan beni arayın gibi müşteri endeksli olmayan bir üslupla cevap verdi. Ben bu 100 TL'yi ödemeyi kabul etmez isem ürünün bu şekilde gönderileceğini ima etti. Biz, bu tarz ürünler birçok markada varken Rowenta gibi büyük bir markaya güvenmiştik. Fakat yanılmışız. Yaklaşık 750 TL gibi bir fiyatı olan ürün alıyorsunuz bir yıl dolmadan plastik kısımları yırtılıyor kırılıyor. Ve size verilen cevap bunlar cihaz dışı parçalar herhalükarda ücreti ödenmek suretiyle yenilenir. Dikkat edin kullanıcı hatası dahi demediler bana ki bu hasarın kullanıcı hatası olması mümkün değil. Rowenta ve Tefal gibi pahalı marka ürünlerini uzun süre kullanırım diye çok para verip almayın. Ucuz ürünleri alın. En azından bozulduğunda üzülmezsiniz. Ve parçası ucuz olur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön