11 Şubat 2014

Rowenta Air Force Elektrikli Süpürge Başlığının Tırnağı Kırıldı!

Markasına güvenerek satın almış olduğum Rowenta Air Force Eletrikli Süpürgenin, üçgen başlığını tutan tırnak kırıldı. Güvenerek diyorum aynı markanın Silence Force süpürgesini de satın aldım, gözüm kapalı. Fakat bu pahalı süpürgenin, yine gayet pahalı tırnağının, aslında 3 kuruşluk malzeme ile yapıldığını, kırılınca öğrendim.


O kırık tırnak için 48 TL istedi servis. Akabinde araştırmaya başladım ki, benim gibi aynı dertten muzdarip başka tüketiciler de varmış. Buradan Rowenta'nın değerli yetkililerine sesleniyorum:
"Kaliteli markanızı 3 kuruşluk malzemelerle bozuyorsunuz. Yapmayın. Bence acilen bu malzemeden vazgeçin. Daha sağlam bir şey kullanın."

İlker 1.211 Okunma

Cevaplar

  • Rowenta Temsilcisi24 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle sizi bir müşteriden çok bir iş ortağı olarak gördüğümüzü ve bu anlayışla çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Söz konusu memnuniyetinizi tarafımıza iletmekle göstermiş olduğunuz anlayış ve güvene teşekkür ederiz. Karşılıklı güven ve işbirliğimizin süreceğini umut eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

  • İlker'in Teşekkür Mesajı22 Şubat 2014

    Rowenta yetkilileri ürününün arkasında durarak, yapılacak en iyi çözümü sundular. Kendilerine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Ayrıca şikayetvar.com yetkililerine de çok teşekkür ederim.

  • Rowenta Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın Site Yetkilileri, Yukarıda bilgisi bulunan şikayet çözülmüştür. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön