Rowenta Süpürgem İyi Çekmiyor!

Nevin G. |

26.11.2011 tarihinde Rowenta marka R0604901 CYC model elektrik süpürgesi satın aldım. Ancak 1 yıl sonunda elektrik süpürgesi tozları iyi çekmemeye başladı ve kendi kendini temizleme sistemi çalışmadı. Servisine götürdüğümüzde görevli,kendi kendini temizleme sisteminin uygulamada sorun çıkardığı için Rowenta firması tarafından kaldırıldığını söyleyerek,süpürgenin bu sistemini iptal etti. Süpürgenin çekmediğini söylediğimizde gerekli kontrollerin yapıldığını,bir sorunu olmadığını bildirdi.

Ben Rowenta tarafından yanıltıldığımı düşünüyorum.Bu süpürgeyi alma sebebim bu sistemdi,kendi kendini temizliyor diye reklam yaptılar sonra kaldırdık dediler.Şu an süpürge doğru düzgün çekme bile yapamıyor.

Etiketler :

Emiş Gücü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  10:16

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözmek adına sizi tekrar yetkili teknik servislerimizden size en yakın servisimize yönlendirmek istiyoruz. Başvurmuş olduğunuz yetkili servisimizin bilgisini tarafımıza iletmenizi önemle rica ederiz. Gereken araştırma tarafımızdan yapılacak ve en kısa süre içerisinde gereken bilgi verilecektir.

  Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş.
  Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina
  Çağrı Merkezi
  444 40 50
  Fax: 0216 576 22 00
  E-mail: musteri_hizmetleri@tefal.com.tr
  Web Adresi: www.tefal.com.tr
  www.rowenta.com.tr
  www.moulinex.com.tr
  www.lagostina.com.tr
  www.krups.com.tr

 • Nevin G.
  30 Ekim
  04:02

  ROWENTA Firmasından bukonuda henüz cevap almadığımdan sağlıklı bir değerlendirme yapamıyorum.