Rowenta Serviste Geçen Süre Çok Uzun.

Kılıç A. |

Rowenta toz torbasız elektrikli süpürge aldım ve aldığım andan itibaren hiç memnun kalmadım. Servise götürdüm hiç bir sorun yok deyip geri verdiler. Aynı sorunları yaşayınca bir daha servise verdim ve yaklaşık 2 aydır serviste. Bir filtre varmış çok kirlenmiş ama bunu bana ne satıcı, nede servis söylememişti. Yedek parça bekliyoruz diyorlar. Çocuklarım var ve evimde hijyen sağlamak için piyasada ki en pahalı modelinizi aldım ama 2 aydır evimi süpüremiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  10:56

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürünle ilgili problemi incelemek için başvurmuş olduğunuz yetkili servisimizin bilgisini tarafımıza iletmenizi önemle rica ederiz. Gereken araştırma tarafımızdan yapılacak ve en kısa süre içerisinde gereken bilgi verilecektir.

  Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş.
  Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina
  Çağrı Merkezi
  444 40 50
  0850 222 40 50
  Fax: 0216 576 22 00
  E-mail: musteri_hizmetleri@tefal.com.tr
  Web Adresi: www.tefalshop.com.tr
  www.tefal.com.tr
  www.rowenta.com.tr
  www.moulinex.com.tr
  www.lagostina.com.tr
  www.krups.com.tr