Rowenta Ro8366 Süpürge Emiş Gücü Sorunu!

Ali B. |

Güngören Tefal yalan dolanla bana başka markayı kötü şeyler diyerek Rowenta ro6386 süpürge sattılar. Başka markalara çin mali emiş güçleri çok kötü emiş gücü azalıyor diyerek Rowenta'yı sattılar. Eve gittim süpürgenin emiş gücü berbat satıcıyı aradım benim yapacak bir şeyim yok dedi.

Benimle ağlamaklı konuşmayın ve beni bir daha rahatsız etmeyin dedi. Hayretler içindeyim her şey satılana kadar müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olmuyor sorunu anlatacağım hiçbir üst yönetici yok. Rowenta yöneticileri lütfen bana ulaşın 0554 815 ****.

Etiketler :

Emiş Gücü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  12:53

  Merhaba,

  Öncelikle ürününüz ilgili konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine haftanın 7 günü 08:00 – 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Öncelikle iletişim bilginizden tarafınıza ulaşım sağlanamadığını iletmek isteriz.
  Şikayetiniz ile ilgili ayrıntılı görüşme sağlayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi paylaşmanızı yada 444 40 50-0850 222 40 50 Müşteri Hizmetleri Destek Hattı numaramızı arayarak bildirmenizi ve adınıza bir müşteri kaydı açtırmanızı rica ederiz

  Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, herhangi bir sorun durumunda bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş.
  Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina
  Çağrı Merkezi
  444 40 50
  0850 222 40 50
  Fax: 0216 399 55 89
  E-mail: musteri_hizmetleri@tefal.com.tr
  Web Adresi: www.tefalshop.com.tr
  www.tefal.com.tr
  www.rowenta.com.tr
  www.moulinex.com.tr
  www.lagostina.com.tr
  www.krups.com.tr