Rowenta Kullanışsız Ürün!

Sitki A. |

Yaklaşık 5 ay önce kaliteli olduğunu sandığım ve iyi de ücret ödediğim elektrik süpürgesi ilk ayda kablosunu toplamadı. Binbir zahmetle servise götürdüm. İki gün sonra tekrar gittim ve aldım. Aradan 2 ay geçmeden tekrar arıza nüksetti. Bu yetmezmiş gibi süpürge ucunda bulunan teker kırıldı. Servise sorduğumda garanti kapsamı dışında olduğunu ve tüm başlığının değişeceğini ve 80 TL gibi bir fiyat olduğunu söyledi. Diğer klasik ve ucuz markaların ürününü yıllarca kullandım böyle bir durumla karşılaşmamıştır. İade için e-mail attım bizi arayın diye cevap geldi. Kısacası ürün hiç istediğim gibi çıkmadı ve kullanışsız olduğunu anladım.

Etiketler :

Gövde ve Bağlantı Aparatları Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Aralık
  09:29

  Merhaba,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00 – 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürünlerde kullanılan aksesuar parçalar garanti kapsamına girmemektedir. Bu sebeple üzülerek belirtmek isteriz ki firmamız tarafından farklı bir bilgi verilememektedir.

  Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş.
  Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina
  Çağrı Merkezi
  444 40 50
  0850 222 40 50
  Fax: 0216 399 55 89
  E-mail: musteri_hizmetleri@tefal.com.tr
  Web Adresi: www.tefalshop.com.tr
  www.tefal.com.tr
  www.rowenta.com.tr
  www.moulinex.com.tr
  www.lagostina.com.tr
  www.krups.com.tr