Rowenta Garanti Kapsamı...

Aydın B. |

Elektrikli süpürgenin boru mandalında aşınma var. En fazla 10 defa kullanıldı müşteri hizmetlerinde görüştüğüm kişi kırılma çatlama dışında kalan sorunların çözülmesi gerektiğini söylemesine rağmen servis ile yaptığı görüşmeden sonra aşınmanın kullanıcıdan kaynaklandığını belirterek garanti dışı olduğunu belirtmiştir. En fazla 10 defa kullanıldı bu süpürge aşınma ne zaman nasıl meydana gelmiş olabilir. Şaşırdım servis parça değişimi için 55 TL talep etti.

Etiketler :

Hortum ve Aparatları Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  11:34

  Sayın Tüketicmiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. . Groupe SEB Çağrı Merkezine haftanın 7 günü 08:00 – 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürünlerde kullanılan aksesuar parçalar garanti kapsamına girmemektedir. Bu sebeple üzülerek belirtmek isteriz ki firmamız tarafından farklı bir bilgi verilememektedir.

  Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş.
  Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina
  Çağrı Merkezi
  444 40 50
  0850 222 40 50
  Fax: 0216 399 55 89
  E-mail: musteri_hizmetleri@tefal.com.tr
  Web Adresi: www.tefalshop.com.tr
  www.tefal.com.tr
  www.rowenta.com.tr
  www.moulinex.com.tr
  www.lagostina.com.tr
  www.krups.com.tr