Rowenta Dikey Süpürge Dik Durmuyor!

Musa İ. |

Rowenta rh 7737 powerlıne cyclonıc dikey süpürge aldım. Tüketicinin diket süpürgeden beklentisi nedir? Elimin altında dursun kolayca kullanayım ve işim bitince kaldırdığımda çok yer kaplamasın. Ancak bu ürün dikey süpürge olmasına rağmen dik durmuyor. Bu Rowenta mühendislerinin dahiyane bir fikri.

Diğerlerinden fark yaratmak adına yaptıkları bir tasarım harikası. Dikey süpürge dik durmuyor. Dyson hortumlu süpürgem, sözüm ona adı dikey süpürge olan ancak dik durma özürlü süpürgeden daha az yer kaplıyor. İşin kötü tarafı ürünün web sayfasında ya da kutusunda dik durmadığına dair hiç bir ibare yok.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Musa İ.
  08 Mart
  20:20

  Evet dikey süpürgenin dik durmadığını ancak telefonla öğrenebiliyoruz. Ürün hakkında ne web sayfasında ne de kutusunda bir bilgi yok. Neyse ki müşteri memnuniyetini ön planda tutan vatanbilgisayardan almıştım da iade ettim kurtuldum.

 • 04 Mart
  15:13

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Bir başka deyişle Rowenta tarafından müşterilerimizden gelen her tür öneri değerlendirilmektedir. Sizlerin ilettiği geri-bildirimler sayesinde firmamızı size daha iyi hizmet vermek amacı ile geliştirme imkanı bulduğumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz.

  Müşteri hizmetleri Destek Hattımız tarafından açılan 471528 nolu kayıdınız üzerinde yapmış olduğumuz araştırmaya göre 28.02.2013 tarihinde tarafınıza ürün dizaynı hakkında bilgi verilerek, ürününüzde teknik bir sorun olmadığı belirtilerek probleminiz çözülmüştür.

  Devam eden bir probleminiz olduğu takdirde tarafımıza bilgi vermenizi önemle rica ederiz.

  Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş.
  Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina
  Çağrı Merkezi
  444 40 50
  Fax: 0216 576 22 00
  E-mail: musteri_hizmetleri@tefal.com.tr
  Web Adresi: www.tefal.com.tr
  www.rowenta.com.tr
  www.moulinex.com.tr
  www.lagostina.com.tr
  www.krups.com.tr