Rowenta Cf3410 Curler Timer Saç Masası 25Mm.

Perihan Baykal Y. |

11.09.2016 tarihinde Teknosa'dan aldığım Rowenta cf3410 Curler Timer Saç Masasının performansını oldukça yetersiz buldum. Daha önce kullandığım diğer markaların saç masalarında hiç böyle bir durumla karşılaşmamıştım. Kullanma kılavuzunda yazan talimatlara uygun şekilde kullanmama rağmen, evden çıkmadan saçlarım hiç masa yapmamış gibi bir hal aldı. Teknosa'ya iade talebinde bulunmama rağmen kişisel bakım cihazı olması sebebiyle iade talebimi reddettiler. Bu ürün gösterdiği performans bakımından diğer markaların çok gerisinde kalarak gerçekten benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Ürünü iade etmek istiyorum.

Etiketler :

İşlevini Eksik / Kusurlu Yapma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  11:50

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine haftanın 7 günü 08:00 – 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.


  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Belirtmek isteriz ki, yaşamış olduğunuz probleminin tespit edilebilmesi için ürünün yetkili teknik serviste inceletilmesi gerekmektedir. Ayrıca ürün değişim ya da iade kararı ürünün "ayıplı mal" olması halinde ancak yetkili teknik servislerimiz tarafından verilmektedir.

  Bu sebeple ürününüzü yetkili teknik servise götürdüğünüz takdirde probleminiz çözümlenecek ve en kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi verilecektir.

  Yetkili Teknik Servislerimizin listesine www.tefalshop.com.tr sitemiz üzerinden ve Müşteri Hizmetleri Destek Hattımızı arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz

  Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, herhangi bir sorun durumunda bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş.
  Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina
  Çağrı Merkezi
  444 40 50
  0850 222 40 50
  Fax: 0216 399 55 89
  E-mail: musteri_hizmetleri@tefal.com.tr
  Web Adresi: www.tefalshop.com.tr
  www.tefal.com.tr
  www.rowenta.com.tr
  www.moulinex.com.tr
  www.lagostina.com.tr
  www.krups.com.tr