26 Şubat 2014

Rositell İade Kabul Etmiyor.

İş yerimize masaj aleti satmaya gelen şahıslara eşime hediye olarak almayı düşündüğümü ama o görmeden karar vermek istemediğimi söyledim. Kendi el yazım ile de yazdırarak 7 gün içinde iade hakkım olduğunu bildirdikleri halde müşteri hizmetleri geçerli sebep istiyorlar. O maddenin devam varmış. Sıkışınca da iade konusunda size yardımcı olamayacağım. Yardımcı olmamı istediğiniz başka bir konu var mı diyorlar.

Servet 867 Okunma

Cevaplar

  • Servet 21 Mayıs 2015

    Bu gün 500 kişi okudu diye mesaj gelince aklıma geldi. Rositell hiçbir şekilde iade kabul etmedi. Tüketici hakem heyetine gittim. Kendilerine 1 hafta içerisinde attığım Maili ve çağrı detaylardan kaydını delil olarak sundum. Birkaç ayda sonuçlandı ve para iadesine karar verildi. Rositell ile iletişime geçip paramı iade istedim ve ettiler tabi kredi kartı ile 9 taksitle aldığımdan 9 ayda parça parça. Ama aldım paramı. Bunu da başka birilerini kaldırırlarsa tarihe not olsun diye yazayım dedim.

  • Servet 07 Mart 2014

    biraz önce müşteri hizmetlerini aradım geçerli bir sebebim olmadığından iade almayacaklarını bunu bana daha önce defalarca söylediklerini söylediler. dilekçemi yazdım hakem heyetine gidiyorum.

  • Servet'in Teşekkür Mesajı26 Şubat 2014

    Biraz Önce Satan Arkadaş aradı iade işini hallettiğini söyledi. kargodan almaya geleceklermiş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön