Rögar Şikayetleri

(84 şikayet)
Atakum Belediyesi

Yazıklar olsun diyorum başkada bir şey demiyorum. Kapının önünde iri bir çoban köpeği duruyor ve her geçeni kovalıyor. Çocukları, yetişkinleri korkutuyor. Belediyeyi arıyorum, Atakum' da oturuyorum beni Canik '…

01 Aralık
Türk Telekom

Dükkanımın önündeki Türk Telekom rögar kapağı kırık Allah muhafaza biri düşer falan sıkıntı olabilir her gün korkuyoruz bu durumun halledilmesini rica ederiz.

23 Kasım
İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Silivri Cumhuriyet Mah. Zambak sokakta İSKİ altyapı çalışmaları bilerek geciktiriliyor. Taşeron işleri geciktirerek ev sahiplerini ev ile rögar arasındaki bağlantı işini ücret karşılığı kendilerine verdirtmeye …

21 Kasım
Türk Telekom

Ankara Altındağ ilçesinde Altındağ Caddesindeki 25 numaralı bina önündekiTürk Telekom'a ait rögar kapağı alınmış üstü boş, tehlike oluşturuyor.

19 Kasım
İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İski sokağımızda rögar çalışması yaptı. Geride büyük bir çukur bırakarak gitti. Yaklaşık 1,5 aydır bu şekilde duruyor. Acil önlem alınmazsa kazalar olabilir. Gerekli çalışmanın yapılmasını rica ederiz.

15 Kasım
İstanbul Büyükşehir Belediyesi

1103 sokak no. 21 numaralı binada yeni değiştirilen rögarda binanın Bodrum katında bahçe kısmi ve arka dairelerden gelen atık su borusunu rögardan çıkış yapılmamış ve tüm şu Bodrum bahçesine gelmektedir eski rö…

31 Ekim
Türk Telekom

Başlıkta da belirttiğim gibi Evimin önünde bulunan rögar kapağının üzerinden Araç geçişinde ev sallanıyor gerekli düzünleme yapılması için yardım rica ediyoruz.

28 Ekim
Adana Büyükşehir Belediyesi

Yolların yapımında rögar kuyuları kapanmıştır. Yağacak olan yağmur suları bizlere ve mahalleye sıkıntı yaratmaktadır. Gereğinin yapılmasını ve en kısa sürede açılmasını rica ediyoruz.

25 Ekim
İsfalt

Üst Kaynarca Rıfat Ilgaz Cad. Tavuskuşu Sokak 'ta yolun ortasında rögar kapağı koymuşlar, araçlar geçtikçe gece dahi aşırı gürültü çıkarıyor. İlgilenirseniz sevinirim. Çocuk derin uykudan uyanıyor.

23 Ekim
Türk Telekom

1.5 sene önce taşındığımız yeni binaya altyapı yoktu başvurduktan 1.5 sene sonra gelip kazı yaptılar rögar kapağı konuldu ve 1 ay içerisinde binanızın girişine kutu takılır dediler fakat 2 ay olmasına rağmen ne…

23 Ekim

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön